44 نفر آنلاین

صفحه آرشیو محلی و سنتی در فاز تو موزیک

علی زند وکیلی : چه زیبایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از علی زند وکیلی به نام چه زیبایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Zand Vakili : Che Zibaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ چه زیبایی از علی زند وکیلی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی محمد زندوکیلی به نوازندگی کرنا توسط شاهرخ پیمانی و گیتار الکتریک از هیراد نیک نام و با میکس و مسترینگ فرید ایمانی به تنظیم موزیک مهدی ابراهیمی منتشر گردید. 

حجت اشرف زاده : صدای تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از حجت اشرف زاده به نام صدای تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Hojat Ashrafzadeh : Sedaye To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ صدای تو از حجت اشرف زاده با ترانه سرایی احمد امیر خلیلی و ملودی آهنگ حجت اشرف زاده به نوارندگی گیتار توسط مهدی خضری و کلارینت از ژیوان وفاخواه با میکس و مسترینگ کمال صداقت منتشر گردید. 

علیرضا قربانی : مرا ببخش با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا قربانی به نام مرا ببخش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Ghorbani : Mara Bebakhsh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرا ببخش از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی حسام ناصری به تنظیم موزیک حسام ناصری با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و تهیه کنندگی محسن خباز منتشر گردید. 

شهرام ناظری : وطنم ایران با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ سنتی جدید و بسیار زیبا با صدای شهرام ناظری به نام وطنم ایران با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Shahram Nazeri : Vatanam Iran) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ وطنم ایران از شهرام ناظری با ترانه سرایی سمیرا عاطفی و آهنگسازی پویا سرایی به نوازندگی سازهای کوبه ای توسط زکریا یوسفی، ویولنسل یک و دو از ماکان خویی‌نژاد و سنتور یک و دو توسط پویا سرایی با صدابرداری، میکس و مسترینگ موسیقی توسط فرزان روزبهانی و صدابرداری، میکس و مسترینگ صدای خواننده توسط توحيد وحید منتشر شد. 

حجت اشرف زاده : رفته از دست با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید تلفیقی احساسی و بسیار زیبا از حجت اشرف زاده به نام رفته از دست با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Hojat Ashrafzadeh : Rafte Az Dast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ رفته از دست از حجت اشرف زاده با ترانه سرایی مرتضی ساعتچی و آهنگسازی و تنظیم موزیک کمال صداقت منتشر شد. 

حسین حیدری : عزیز یارم (پروبالم) با متن آهنگدرخواستیپس زمینه

دانلود آهنگ محلی شاد سبزواری و بسیار زیبا از حسین حیدری به نام عزیز یارم (پروبالم) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه کامل (Hossein Heydari : Aziz Yaram) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پروبالم از حسین حیدری به تنظیم آهنگ حسن تقی زاده از آلبوم انتظار منتشر شد. درخواست شده از کاربران سایت ؛ مشاهده درخواست

علیرضا قربانی : بی گناه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از علیرضا قربانی به نام بی گناه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : Bi Gonah) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ سریال بی گناه از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین غیاثی به آهنگسازی علیرضا افکاری و تنظیم آهنگ بامداد امینی، میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ سریال بی گناه می باشد. 

همایون شجریان : شیرین سوزه (کردی) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ سنتی و محلیِ کردیِ جدید و زیبا از همایون شجریان به نام شیرین سوزه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Shirina Sawza) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ شیرین سوزه از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار میباشد که با تهیه کنندگی و تنظیم آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته است فولکور (Folk music) میگویند. 

همایون شجریان : مینا گیان (کردی) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ سنتی کردی احساسی و بسیار زیبا از همایون شجریان به نام مینا گیان (مینا جان کردی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Mina Giyan) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مینا گیان از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار می باشد که به تنظیم کنندگی آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ و ترانه های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته و یا مختص به قوم خاصی است، فولکور (Folk music) میگویند. 

حیدو هدایتی : قِشنگ با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ محلی جنوبی و احساسی زیبا از حیدو هدایتی به نام قِشنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ کامل (Heydoo Hedayati : Gheshang) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قشنگ از حیدو هدایتی به گویش دشتستانی بوشهر با ترانه سرایی طالب هاشمی نژاد و نوازندگی گیتار حسین توحیدی به میکس و مسترینگ کاوه عابدین منتشر شد. 

علیرضا قربانی : در آن چشم‌ها با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از علیرضا قربانی به نام در آن چشم ها با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : In Those Eyes) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ در آن چشمها از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین منزوی به آهنگسازی و تنظیم سیاوش ولی پور منتشر شد. 

احسان دریادل : لیلا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ کردی احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از احسان دریادل به آهنگ سازی و تنظیم آهنگ علی تنجیده و میکس و مسترینگ هیربد حسینی و به گویش کردی کرمانشاهی منتشر شد. این اثر توسط خوانندگان مختلف کردی نیز خوانده شده است و این یک بازخوانی میباشد.