44 نفر آنلاین
امیر عباس گلاب : پاییز دلم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام پاییز دلم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Abbas Golab : Paeeze Delam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پاییز دلم از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی مشترک از مهدی ایوبی و امیرعباس گلاب و آهنگسازی امیر عباس گلاب به نوازندگی کیان دارات و تنظیم موزیک فرید مهاجرپور با میکس و مسترینگ معراج میرزایی منتشر گردید. 

امیرعباس گلاب : بهت گفتم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از امیرعباس گلاب به نام بهت گفتم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Amir Abbas Golab : Behet Goftam) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهت گفتم از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی علی بحرینی و آهنگسازی امیر عباس گلاب به تنظیم موزیک فرید مهاجرپور و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

امیر عباس گلاب : پرت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای امیر عباس گلاب به نام پرت با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Amir Abbas Golab : Part) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پرت از امیر عباس گلاب با ترانه سرایی مشترک از علی بحرینی و امیرعباس گلاب و آهنگسازی امیرعباس گلاب به تنظیم موزیک فرید مهاجرپور و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

امیر عباس گلاب و فردین ناجی : الماس با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب و فردین ناجی به نام الماس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Abbas Golab & Fardin Naji : Almas) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ الماس از فردین ناجی و امیر عباس گلاب با آهنگسازی یاسین ترکی و هامان مقصودی و ترانه سرایی هامان مقصودی تنظیم موزیک یاسین ترکی منتشر شد. 

امیر عباس گلاب : ضروری با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام ضروری با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Abbas Golab : Zarouri) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک ضروری با صدای امیر عباس گلاب با ترانه و آهنگسازی مجتبی مصری به تنظیم کنندگی فرید فراز و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

امیر عباس گلاب : هی تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام هی تو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amirabbas Golab : Hey To) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ هی تو از امیر عباس گلاب با ترانه سرایی مشترک از علی بحرینی و بهروز کشاورز و آهنگسازی امیرعباس گلاب به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مهیار رضوان و نوازندگی کیان دارات و عرفان قوی قلب منتشر شد. 

امیر عباس گلاب : گهواره با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ مناسبتی زیبا ویژه ماه محرم از امیر عباس گلاب به نام گهواره (Amir Abbas Golab : Gahvare) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : سعید پاشازاده ؛ ملودی آهنگ : امیرعباس گلاب ؛ تنظیم آهنگ و مسترینگ : مهدی سفیدگر

امیرعباس گلاب : دو راهی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام دوراهی با کیفیت 320 و متن آهنگ (Amirabbas Golab : Do Raahi) همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ دوراهی از امیر عباس گلاب با ترانه سرایی حسین غیاثی و ملودی آهنگ امیر عباس گلاب به تنظیم موزیک پدرام آزاد و با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

امیر عباس گلاب : خوشبینم با متن آهنگپس زمینه

دانلود دو ورژن متفاوت از آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای امیر عباس گلاب به نام خوشبینم با کیفیت 320 و متن آهنگ (AmirAbbas Golab : Khoshbinam Original & Piano Version) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

دو ورژن آهنگ خوشبینم از امیر عباس گلاب (ورژن اصلی آهنگ و ورژن پیانواز آلبوم قله منتشر شده است. 

امیرعباس گلاب : باید ببخشمت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی بسیار زیبا با صدای امیرعباس گلاب به نام باید ببخشمت با کیفیت 320 و متن آهنگ (Amirabbas Golab : Bayad Bebakhshamet) همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ باید ببخشمت از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی پریسا سی یار و ملودی آهنگ امیر عباس گلاب منتشر شد. 

اشوان و امیر عباس گلاب : حواست نیست با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ و اجرای زنده فوق العاده زیبا و خاطره انگیز از امیر عباس گلاب و اشوان به نام حواست نیست با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با ورژن اصلی آهنگ پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این اجرای دو نفره از اشوان و امیرعباس گلاب مربوط به سال 1390 است و بصورت ویدئو منتشر شده بود که بازخوانی آهنگ حواست نیست از اشوان میباشد.

امیر عباس گلاب : بریم دریا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب بنام بریم دریا با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (AmirAbbas Golab : Berim Darya) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بریم دریا از امیرعباس گلاب با ترانه سُرایی بابک صحرایی و ملودی آهنگ و پیانو نوازی امین قباد به تنظیم موزیک مهیار رضوان منتشر شد.