57 نفر آنلاین
امیر عباس گلاب : پاییز دلم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام پاییز دلم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Abbas Golab : Paeeze Delam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پاییز دلم از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی مشترک از مهدی ایوبی و امیرعباس گلاب و آهنگسازی امیر عباس گلاب به نوازندگی کیان دارات و تنظیم موزیک فرید مهاجرپور با میکس و مسترینگ معراج میرزایی منتشر گردید. 

ناصر زینعلی : همسفر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام همسفر با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Naser Zeynali : Hamsafar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ همسفر از ناصر زینعلی با ترانه سرایی محمد مبارکی و به نوازندگی ساکسوفون مرسل وطنی و تنظیم موزیک مجید ملوندی منتشر گردید. 

راغب و حمید هیراد : بخند با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد و بسیار زیبا از حمید هیراد و راغب به نام بخند با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ragheb & Hamid Hiraad : Bekhand) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ بخند از راغب و حمید هیراد با ترانه سرایی آرش تقوی و آهنگسازی مشترک توسط ایمان یمینی و پیمان عدالت به تنظیم موزیک رسول حسینی و با میکس و مسترینگ میلاد اکبری منتشر گردید. 

عماد طالب زاده : زرد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از عماد طالب زاده به نام زرد با دو کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Emad Talebzadeh : Zard) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ زرد از عماد طالب زاده با ترانه‌سرایی و آهنگسازی محسن بیات و عماد طالب‌زاده به تنظیم موزیک سهیل شمس و نوازندگی ویولن توسط پیام طونی و عود از امیرمهدی مقدم با میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر گردید. 

علی زند وکیلی : چه زیبایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از علی زند وکیلی به نام چه زیبایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Zand Vakili : Che Zibaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ چه زیبایی از علی زند وکیلی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی محمد زندوکیلی به نوازندگی کرنا توسط شاهرخ پیمانی و گیتار الکتریک از هیراد نیک نام و با میکس و مسترینگ فرید ایمانی به تنظیم موزیک مهدی ابراهیمی منتشر گردید. 

روزبه نعمت الهی : نفس جان با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای روزبه نعمت الهی به نام نفس جان با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Roozbeh Nematollahi : Nafas Jan) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نفس جان از روزبه نعمت الهی با ترانه ای از معین مجد و آهنگسازی بوتیر قدیروو به تنظیم موزیک حامد برادران منتشر شد. 

گرشا رضایی : عکس تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا با صدای گرشا رضایی به نام عکس تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akse To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ عکس تو از گرشا رضایی با ترانه سرایی و ملودی هادی زینتی به تنظیم موزیک و مسترینگ گرشا رضایی منتشر گردید. 

سامان جلیلی : نگم برات با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از سامان جلیلی به نام نگم برات با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Saman Jalili : Nagam Barat) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نگم برات با صدای سامان جلیلی با ترانه سرایی و آهنگسازی سامان جلیلی به تنظیم موزیک و مسترینگ فرشاد میرزایی منتشر گردید. 

حمید هیراد و راغب : دلدار با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد و مصطفی راغب به نام دلدار با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Hamid Hiraad & Ragheb : Deldar) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ دلدار از حمید هیراد و راغب با ترانه سرایی و آهنگسازی حمید هیراد به تنظیم موزیک رسول حسینی منتشر شد. 

علیرضا طلیسچی : پا قدم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام پا قدم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Talischi : Paghadam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پاقدم از علیرضا طلیسچی با ترانه سرایی و آهنگسازی علیرضا طلیسچی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ امیر بهادر دهقان منتشر گردید. 

حمید عسکری : آدم عشق با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از حمید عسکری به نام آدم عشق با دو کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Hamid Askari : Adame Eshgh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آدم عشق از حمید عسکری با ترانه سرایی و آهنگسازی حمید عسکری به تنظیم موزیک علیرضا سام و میکس و مسترینگ محمد فلاحی و نوازندگی گیتار توسط علی پاشا منتشر گردید. 

امین رستمی : با منی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امین رستمی به نام با منی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amin Rostami : Ba Mani) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ با منی از امین رستمی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی و تنظیم موزیک امین رستمی منتشر گردید.