14 نفر آنلاین

صفحه آرشیو آهنگ غمگین در فاز تو موزیک

موزیک یاسین نیک سرشت : رفتی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از یاسین نیک سرشت به نام رفتی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Yasin NikSeresht : Rafti) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ رفتی از یاسین نیک سرشت با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم آهنگ توسط یاسین نیک‌سرشت منتشر گردید. 

موزیک دویار : خیالت تخت با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از گروه دویار به نام خیالت تخت با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (2Yar : Khialet Takht) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خیالت تخت از دویار با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی دو یار به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ آریا آهنگران منتشر گردید. 

موزیک محسن چاوشی : یه پاییز با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از محسن چاوشی به نام یه پاییز با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Chavoshi : Ye Paeiz) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه پاییز از محسن چاوشی با ترانه‌سرایی امید روزبه و آهنگسازی محسن چاوشی به تنظیم موزیک رضا فوادیان و نوازندگی گیتار توسط بهروز میرزایی و با میکس و مسترینگ عابد بسطامی منتشر گردید. 

موزیک سامان جلیلی : خدایی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سامان جلیلی به نام خدایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Saman Jalili : Khodaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خدایی از سامان جلیلی با ترانه سرایی و آهنگسازی سامان جلیلی به تنظیم موزیک میثم اکبری و با تهیه کنندگی محمد قیامتی منتشر گردید. 

موزیک روزبه نعمت الهی : اگه به من بود با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از روزبه نعمت الهی به نام اگه به من بود با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Roozbeh Nematollahi : Age Be Man Bood) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه به من بود از روزبه نعمت الهی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک مشترک از معین مجد و روزبه نعمت الهی و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

موزیک اشوان : فکر من نباش با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام فکر من نباش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Fekre Man Nabash) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فکر من نباش از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اسوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

موزیک نیواد : یه لحظه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از نیواد به نام یه لحظه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن ترانه (Nivad : Ye Lahze) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ یه لحظه از نیواد با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیواد به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر گردید. 

موزیک امیر عظیمی : ممنونم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای امیر عظیمی به نام ممنونم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Azimi : Mamnoonam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ممنونم از امیر عظیمی با ترانه سرایی ابیرام و آهنگسازی مشترک از ابیرام و امیر عظیمی به تنظیم موزیک بهزاد عبدالهی و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

موزیک گرشا رضایی : آخه من با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام آخه من با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akhe Man) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آخه من از گرشا رضایی با ترانه سرایی بابک صحرایی و آهنگسازی و تنظیم موزیک گرشا رضایی از آلبوم یه روز منتشر گردید. 

موزیک عرفان طهماسبی : پرسه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از عرفان طهماسبی به نام پرسه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Erfan Tahmasbi : Parseh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پرسه از عرفان طهماسبی با ترانه سرایی عرفان طهماسبی و آهنگسازی حامد دهقانی به تنظیم موزیک امین آیین و با میکس و مسترینگ حمید حاتمی منتشر گردید. 

موزیک علی عبدالمالکی : واست بمیرم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از علی عبدالمالکی به نام واست بمیرم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Abdolmaleki : Vasat Bemiram) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ واست بمیرم از علی عبدالمالکی با ترانه سرایی و آهنگسازی علی عبدالمالکی و نوازندگی گیتار توسط امین سام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر گردید. 

موزیک عرشیاس : بارون میباره با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از عرشیاس به نام بارون میباره با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Arshiyas : Baroon Mibare) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بارون میباره از عرشیاس با ترانه سرایی و آهنگسازی عرشیا به تنظیم موزیک توحید ایرانخواه و با میکس و مسترینگ مشترک از توحید ایرانخواه و شهاب آرا منتشر شد.