49 نفر آنلاین

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی 320 و 128 با متن آهنگ‌ها، دانلود موزیک با متن ترانه، آهنگ غمگین و آهنگ شاد

آهنگ های جدید منتشر شده در فاز تو موزیک

Faz2Music
موزیک علی زند وکیلی : چه زیبایی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از علی زند وکیلی به نام چه زیبایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Zand Vakili : Che Zibaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ چه زیبایی از علی زند وکیلی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی محمد زندوکیلی به نوازندگی کرنا توسط شاهرخ پیمانی و گیتار الکتریک از هیراد نیک نام و با میکس و مسترینگ فرید ایمانی به تنظیم موزیک مهدی ابراهیمی منتشر گردید. 

موزیک حجت اشرف زاده : صدای تو با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از حجت اشرف زاده به نام صدای تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Hojat Ashrafzadeh : Sedaye To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ صدای تو از حجت اشرف زاده با ترانه سرایی احمد امیر خلیلی و ملودی آهنگ حجت اشرف زاده به نوارندگی گیتار توسط مهدی خضری و کلارینت از ژیوان وفاخواه با میکس و مسترینگ کمال صداقت منتشر گردید. 

موزیک نیواد : یه لحظه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از نیواد به نام یه لحظه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن ترانه (Nivad : Ye Lahze) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ یه لحظه از نیواد با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیواد به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر گردید. 

موزیک امیر عظیمی : ممنونم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای امیر عظیمی به نام ممنونم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Azimi : Mamnoonam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ممنونم از امیر عظیمی با ترانه سرایی ابیرام و آهنگسازی مشترک از ابیرام و امیر عظیمی به تنظیم موزیک بهزاد عبدالهی و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

موزیک گرشا رضایی : آخه من با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام آخه من با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akhe Man) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آخه من از گرشا رضایی با ترانه سرایی بابک صحرایی و آهنگسازی و تنظیم موزیک گرشا رضایی از آلبوم یه روز منتشر گردید. 

موزیک عرفان طهماسبی : پرسه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از عرفان طهماسبی به نام پرسه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Erfan Tahmasbi : Parseh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پرسه از عرفان طهماسبی با ترانه سرایی عرفان طهماسبی و آهنگسازی حامد دهقانی به تنظیم موزیک امین آیین و با میکس و مسترینگ حمید حاتمی منتشر گردید. 

موزیک علی عبدالمالکی : واست بمیرم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از علی عبدالمالکی به نام واست بمیرم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Abdolmaleki : Vasat Bemiram) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ واست بمیرم از علی عبدالمالکی با ترانه سرایی و آهنگسازی علی عبدالمالکی و نوازندگی گیتار توسط امین سام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر گردید. 

موزیک عرشیاس : بارون میباره با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از عرشیاس به نام بارون میباره با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Arshiyas : Baroon Mibare) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بارون میباره از عرشیاس با ترانه سرایی و آهنگسازی عرشیا به تنظیم موزیک توحید ایرانخواه و با میکس و مسترینگ مشترک از توحید ایرانخواه و شهاب آرا منتشر شد. 

موزیک مسیح و آرش Ap : جون با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از  آرش Ap و مسیح به نام جون با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Masih & Arash AP : Joon) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جون از مسیح و آرش Ap با ترانه سرایی آرش عدل پرور و تنظیم موزیک مسعود جهانی منتشر گردید. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : گله با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام گله با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Gele) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گله از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی و آهنگسازی محسن ابراهیم زاده به تنظیم موزیک علی تیرداد با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

موزیک مجید رضوی : فرشته با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از مجید رضوی به نام فرشته با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Majid Razavi : Fereshteh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ فرشته از مجید رضوی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک روزبه نعمت الهی : نفس جان با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای روزبه نعمت الهی به نام نفس جان با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Roozbeh Nematollahi : Nafas Jan) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نفس جان از روزبه نعمت الهی با ترانه ای از معین مجد و آهنگسازی بوتیر قدیروو به تنظیم موزیک حامد برادران منتشر شد.