34 نفر آنلاین

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی 320 و 128 با متن آهنگ‌ها، دانلود موزیک با متن ترانه، آهنگ غمگین و آهنگ شاد

آهنگ های جدید منتشر شده در فاز تو موزیک

Faz2Music
موزیک مجید رضوی : تنگ میشه دل با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از مجید رضوی به نام تنگ میشه دل با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Tang Mishe Del) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک تنگ میشه دل از مجید رضوی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

موزیک علی یاسینی : میرسه خبرا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام میرسه خبرا با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Yasini : Mirese Khabara) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ میرسه خبرا از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک علی یاسینی منتشر گردید. 

موزیک ماکان بند : امشب با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ عمگین جدید و زیبا از ماکان بند با صدای امیر مقاره و رهام هادیان به نام امشب با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Macan Band : Emshab) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ امشب از ماکان بند با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی و نوازندگی گیتار مهدی خضری به تنظیم موزیک رضا سروش منتشر گردید. 

موزیک رضا بهرام : من دیوانه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام من دیوانه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Reza Bahram : Mane Divaneh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ منه دیوانه از رضا بهرام با ترانه سرایی امیر ماهان و آهنگسازی حامد دهقانی به تنظیم موزیک سبحان تکمیلی و نوازندگی گیتار فراز فراهانی با میکس و مسترینگ آرش قاسمی منتشر گردید. 

موزیک آرمین زارعی : دارم هواتو با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از آرمین زارعی به نام دارم هواتو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Armin Zarei : Daram Havato) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دارم هواتو از آرمین زارعی با ترانه سرایی و آهنگسازی آرمین 2afm به تنظیم موزیک مشترک از مسعود جهانی و رض بیت و با میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

موزیک سیامک عباسی : پادشاه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و فوق العاده زیبا از سیامک عباسی به نام پادشاه (به یاد واروژان هاخباندیان) با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Siamak Abbasi : Padeshah) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ پادشاه از سیامک عباسی با ترانه سرایی مشترک از  هنرجویان سیامک عباسی و آهنگسازی سیامک عباسی به تنظیم موزیک همایون آرام‌فر و میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و به نوازندگی درامز توسط مسعود کیانی، ویلن یک توسط امین عطایی، دانیال جورابچی و بابک کوهستانی و ویلن دو توسط بهراد سوخکیان، آرش جامع و صبا علی‌محمدی و ویولا توسط کوشا صرافی‌گهر و مهدی منادی و همچنین ویلنسل ماکان خویی نژاد و گیتار نایلون امید آرتین و فلوت نوازی ناصر رحیمی منتشر گردید. 

موزیک علیرضا قربانی : مرا ببخش با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا قربانی به نام مرا ببخش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Ghorbani : Mara Bebakhsh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرا ببخش از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی حسام ناصری به تنظیم موزیک حسام ناصری با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و تهیه کنندگی محسن خباز منتشر گردید. 

موزیک حمید عسکری : آدم عشق با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از حمید عسکری به نام آدم عشق با دو کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Hamid Askari : Adame Eshgh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آدم عشق از حمید عسکری با ترانه سرایی و آهنگسازی حمید عسکری به تنظیم موزیک علیرضا سام و میکس و مسترینگ محمد فلاحی و نوازندگی گیتار توسط علی پاشا منتشر گردید. 

موزیک آروین صمیمی : یدونه تو با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از آروین صمیمی به نام یدونه تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Arvin Samimi : Yedoone To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه دونه تو از آروین صمیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

موزیک سامان جلیلی : بخند با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سامان جلیلی به نام بخند با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Saman jalili : Bekhand) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بخند از سامان جلیلی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ سامان جلیلی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ میثم اکبری و نوازندگی گیتار و بازوکی توسط مجتبی تقی پور منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : مثل گل با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام مثل گل با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mesle Gol) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مثل گل از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علیمو و نوازندگی گیتار الکتریک ایمان توسلی منتشر گردید. 

موزیک پازل بند : حق داره با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام حق داره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Hagh Dare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حق داره از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی بابک بابایی به نوازندگی امین مغانی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ پازل بند منتشر گردید.